Toho dne vkládal jisté naděje do rybího salátu, předtím do dosud neokusených párků.

Naděje byly zklamány.

===

Ve věci pohledů: mnohdy už drží zrak odvrácený a pak celé hodiny leží a okusuje si mysl v naprostém fyzickém i psychickém vysílení.

O stáří, resp. o začátku stáří: kůže nad kotníky ještě pružná natolik, aby ji lem ponožky otlačil, ale už ne dost pružná na to, aby se ta otlačenina rychle vyhladila. Když si nevzpomene sundat si ponožky včas, vychází bodymodifikován. Asi časem překoná odpor k takovým trapným a zcela nepatřičným věcem, jako jsou podkotníkové ponožky.

=

Pak je tu ten greenawayovský remake Kverulant, brigádnice, její šamstr a pořadatelka, který začíná vražením kudly do břicha, pokračuje vrážením kudly do břicha a končí vražením kudly do břicha. Minimalismus, zejména co se vrážení kudly do břicha týká, zdaleka není mrtvý koncept, jen trochu srandovně zapáchá, což lze při vražení kudly do břicha očekávat. Celkově zjišťuje, že energie vynakládaná na zajištění některých základních životních potřeb, např. potřeby ticha a potřeby v tichu soustředěně poslouchat tichou hudbu, je tváří v tvář neblahé konjunkci vohnoutství a alibismu vynaložená nadarmo a byla by mnohem lépe využita např. při plánování vražd či sebevraždy. Zařídí se podle toho, možná ne hned, ale jednou, jednou se podle toho zařídí, o tom není spor.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s