Sny o třískovém obrábění porculánu, severokorejském režimu a sympaticky vyvinutém břišním svalstvu ve vhodně nastavených zrcadlech.

Blogovat odvykl, tak je to.

=====

Systematické pokusy odloudit a umazlit cizí psy. Drbat zásadně pod obojkem, kde je nejvíc nedostupno a svědivo. Dneska kupříkladu pes, jímž byl okázale ignorován, a jostomilé čtěnátko, které bylo majiteli střeženo a vlastního rozumu dosud valně nenabylo. (Den tedy promarněn.)

Čte si Krležu. Je to strašlivě rozbité, ale v detailech impresionisticky zábavné.

Pozoruje svou upadající schopnost pohybovat se přirozeně po tzv. veřejném prostoru. Odvykl světlu i očím. Je v tom jakási ukřivděnost a nože zabodnuté do prsou. Habe ja doch nichts bega… o doch.

Autorky, které se rozhodly traktovat pošlost a dělit zrno od plev, aniž jim možná tak úplně došlo, že i když je člověk schopen „rozpoznat a ocenit rozdíly i tam, kde nejsou patrné“, pořád si může být vědom, že „shoda v různosti“ je převažujícím způsobem, jakým se manifestuje imanentní trapnost a pomíjivost bytí; světlé okamžiky vyššího pochopení jsou vzásadě jenom fyziologické nejapno a nakonec přijde smrt a bude mít tvé oči.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s