Skety, sekty, tesky.

E.T., sky.

===

Hřál si 60W lampičkou zátylek, panelové pasáty bouřily sírově žlutou hladinu linolea, po ní bludně povlávaly postele, skříně, stoly, židle, i ta jeho, ssedlým polstráním unaveně nesoucí zkroucený trup trosečníka, trosečníka na neobydlené ssesli:

Sekty mimo nás: Až po letech vyšlo najevo, že ten pán, co každý den nosil sako zapnuté na jinou kombinaci knoflíků a budil v tom to směru značné módní pohoršení, ovšem jen do té míry, do jaké byl vůbec pro ostatní viditelný, ve skutečnosti měl v hlavě zabudovaný dálkově ovládaný mikročip, který ho k tomuto jednání nutil; pro mnohé je dosud nepochopitelné, kde vzala norská rozvědka potřebnou technologii, a proč zvolila zrovna tento způsob předávání zpráv. A hlavně: komu byly zprávy předávány, a co vlastně znamenaly.

Sekty v nás: Uctívači Velkého Remose – mají nakázáno ztloustnout a opatřit si mohutný pevný těřich, a na něj jim je pak během přijímacího rituálu symetricky kolem pupku vypálen cejch rozpáleným víkem remosky. Přísahají na Receptář elektrické pečenky.

Sekty v lahvi, najmě na korábech, které nikam neuplovou, ani by je rozžal: neboť: Navrať se, odkuds vyšel, do domu hrdla svého, a domáčkni za sebou špunt.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s