Neplodné snění! Uhasni hned!

(nikde nic nečpí)

Leda možná podivný závan, jako by zase jednou shořely pojistky chránící zařízení před přetížením; precedenty tu jsou, všechny symptomy ještě ne. Kolik těch pojistek vlastně

všímá si ve filmech hlasů dávno mrtvých ptáků; jako by viděl ty tituly diplomových prací: Vláčil a koňadra: případová studie, Akustický obraz skřivana polního v české budovatelské veselohře 1950-1968, Vliv postupu II. sv. války na proměny frekvenčních charakteristik hlasů protektorátní ornitosféry, Pfitznerův ťuhýk – mýtus nebo skutečnost?

Našel ve skříňce nad vařičem zapomenutou válcovou papírovou tubovitou slánku se zbytkem „alpské soli“, která nějak přežila různá stěhování… a v ní desítky, možná stovky mumifikovaných lesáků skladištních, kteří do ní napadali, možná v marné naději, že je jednou oživí v lepším světě. Nezávazný pokus o záchranu soli se zpočátku vyvíjel dobře – sůl rozpustit, lesáky odcedit – v matečném louhu ale zůstaly nějaké ty nožičky. Nabízí se filtrace přes smotek vaty a jedna dvě rekrystalizace, nebo kanál.

Bujení zeleně oddělené dvojitými okenicemi. Další slunovrat. Den pádí přískoky nervózních spánků.

neb všechny zastávky MHD marny jsou, uplovou.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s