Pod tíhou důkazů

Ich bin ein Hostivicer.
Pod tíhou důkazů se Jan Štern přiznal, že je ve skutečnosti Věčným Židem a Bibli napsal po večerech, natruc jakési lokální kanaánské sektě uctívající zvláštně tvarované kamínky a vřetenovitou formu velbloudího trusu. Na svou obhajobu Štern uvedl, že se nikdy neprohlásil za Boha a výnos z knihy věnoval církevní charitě.

Pod tíhou důkazů se Barbora Škrlová přiznala, že ledvina, o kterou přišel břeclavský chlapec kryjící vlastní akrobatickou neschopnost báchorkou o rasově motivovaném útoku, je ve skutečnosti její. Ledvina se k celé situaci vyjádří, jakmile bude převezena v chladicím boxu z lednice českého zastupitelství v Kodani, kam se včera přihlásila jako Slezina Jatrníčková roz. Preytová. Mluvčí zastupitelstva se ohradila proti fámám, že již zasmrádla.

Pod tíhou důkazů prozradil Ratmír Rath: „Ano, jsem katarský princ – Ratmírí I.“ Ministr Němec údajně nelení a činí všechny kroky související s jeho vydáním. Největší problémy prý bude činit převoz mnohatunového svazku STB, který princ za léta úspěšné endokrinologické kariéry naspolupracoval. Podle neověřených zdrojů měl hostivický domeček sloužit právě jako muzeum, s chodbami vytesanými přímo ve svazku, ale žádná nemovitost nebyla dost velká, aby svazek pojala.

Pod tíhou důkazů přiznala Klára Veselá-Samková, že je jednou z nejveselejších osob české mediální scény, a že jakmile si tuto skutečnost naplno uvědomila, přehodnotila svou roli v životě a hodlá se nadále věnovat pouze divadlu. Založila s kolegou Šejnostem (bude mít na starosti internetovou propagaci a role vyžadující hrdinný basbaryton) divadelní spolek, který bude uvádět zejména autorskou tvorbu – parodie z prostředí nově se rodícího českého politického divadla. První ohlášené představení údajně ponese název.

2 responses to “Pod tíhou důkazů

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s