Pocit, že se opakuji,

opakovaně.
Excesivním pojídáním husích jater v husím sádle došel osvícení: na počátku všeho byla Matka Husa, jejímž Neposkvrněným Vyškvařením vzniklo Nejsvětější Sádlo – pramaterie, v níž drobty Jater daly vzniknout světu, jak jej známe… spolu s Kmínem a Solí. Dokonalý theologicko-physikální koncept, na jehož konci je Cirhóza a Věčné Zmýdelnění.
Cirhóza.

Kruhem: idealistickým konceptům vyčítat jejich idealičnost, a těžce nést, když realistickým konceptům někdo vyčítá jejich realističnost.
Přeceňování minulosti a biosféry – nebýt neustálého koloběhu života, byl by svět krásné a pestré místo. Taky. Stanisław Lem, muž čtyřikrát nesmrtelný a jedenkrát věčný. (František Agar Agar.) Planeta Eden a Fiasko; singularity žánru jménem ‚detektivka‘.

Přísně soukromé diskurzy, které už svým počátkem znamenají konec světa. Melancholia/e.

Sen s klasickým morálním dilematem – svědkem krádeže – zábrany ji nahlásit v průběhu, pak komplikace a strach (asi vyvoláno symptomatickou příhodou v hospodě: dostal jídlo na zjevně poloumytém talíři, neozval se a dokonce větší část snědl; v noci se pak posral). A tak je to se vším, a jasně za tím vidí matčinu povahu.
Endiaron.
(Peklo (jsou ti druzí (v nás).).)

Bleší trh jako kompletní panorama pudů, a vědomí smrti na každém kroku, něco jako ceník rakví na nástěnce pohřebního ústavu. Zrezlé rosebudy v zaprášené přepravce, krysí trus z pozůstalosti, tupé švýcarské pilníky po slepém hodináři, grilovaná klobása z třetí ruky. Babiččin hrníček, ale čí to kurva byla babička, anacochcíplasypatsůldoran (posypovou).
Peklo alibistického drmolení.

Průměr mezi samozřejmou velkorysostí a neschopností poslat (nespravedlivě) lidi do prdele je možná ta nejhorší varianta.
Peklo.

3 responses to “Pocit, že se opakuji,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s