Zprávy ze sjezdu.

Sjetí na zájezdu, obětí na přejezdu, podjatí na Újezdu.
Zdeněk Škromach prý označil za pro Sociální demokracii klíčové, zda Jiří Dienstbier ml. disponuje volitelným potomkem; tajnosnubně dodal, že vyjednává s odštěpeneckým křídlem Monarchistické strany o blíže neurčené formě spolupráce.

Vítězslav Jandák údajně ve svém profilu na Libimseti.cz napsal, že by Václava Havla měl někdo nějak bezbolestně odejít. Podle zdrojů blízkých redakci tento Jandákův výrok nikoho nepřekvapuje, pouze redakce LN připravuje rozsáhlý komentář v mimořádném sobotním speciálu.

Podle nejmenovaných zdrojů z Odborového svazu KOVO je hlavním důvodem plánované generální stávky daňová reforma, ovšem poslední kapkou je pravděpodobně ztráta malé žluté pískací kachničky do koupele bosse Středuly. Středula se k tomu odmítl přímo vyjádřit, ale dodal, že důvod by to byl rozhodně legitimní.

Jiří Paroubek uvažuje o podpoře Národních socialistů, pod podmínkou, že změní svůj název na Česká strana národně sociálně dělnická a Paroubek (ČSNSDAP). O roli své manželky Petry prohlásil „No tak nejprve bych to viděl na místopředsedkyni a pak se uvidí.“

V příštím dílu pořadu Pošta pro tebe dojde k dojemnému shledání dvou dlouho odloučených sester: Marie Benešové a Uršuly Klukové.

Ze zahraničí přinášíme alespoň bulvární titulek z blíže nejmenovaného plátku pro ženy zatížené na malé muže ve vysokých funkcích:
„Jé! Sladký Sarkozi na Summitu: ‚Muammare, Muammare, do roka a do dne zvu tě na Mezinárodní súd!'“

A na závěr jedna dobrá zpráva: Evropské centrum pro podporu, výzkum, vývoj, zavádění, regulaci a implementaci obnovitelných zdrojů uvedlo, že v dohledné budoucnosti bude evropská rozvodná soustava připojena ke zdroji napětí na Blízkém východě a toto napětí bude rozvedeno postupně do všech domácností po celé EU. Centrum uvádí, že tamní zdroj napětí je dokonale obnovitelný a zelený.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

One response to “Zprávy ze sjezdu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s