Flawrence von Arabien

نهر كواي MooseTech
Proslýchá se, že 29 z oněch příslovečných 30 pracovních nabídek, které Martin Engel o víkendu dostal, jsou na pozice v předních libyjských nemocnicích, až ta třicátá má co dělat s maltou (míchat, nosit).

Proslýchá se, že nošovická automobilka Hyundai je ve skutečnosti branné cvičení simulující invazi Marťanů – ne nepodobné Szulkinově vizi z geniální Války světů – příští století; zároveň se proslýchá, že se jedná o srovnávací studii kolektivizace – korporativismus, že se jedná o pokus přimět jihoslezskou vesnici k sebevyhlazení (nezdařený, protože nedošlo k oživení vzpomínek na začátky tamního JZD), že se jedná o výlet do dickensovského sirotčince maskovaného za kolchoz a výlet do kolchozu maskovaného za dickensovský sirotčinec, to vše v jediném dni a s polopenzí.

Proslýchá se, že zemře jako mučedník (suchou nohou, neboť má deštník), tj. ten, který mučí (mučenec, mučenka, mučenče, mučitel, mučba, mučiště, odúmuč, vymučit se)… A NAŠE SOCIALISTICKÁ VLAST HO TOLIK MILOVALA!

Proslýchá se, že hlavní příčinou lidmi způsobeného globálního oteplování je lidmi způsobené globální ochlazování.

Proslýchá se, že Jan Těsnohlídek ml. dostal Ortenovu cenu.
Otázka ovšem zní, jestli byl stvořen, nebo vznikl evolucí.
Lepší zapálit i jen malou sbírčičku než proklínat Typltů.

Proslýchá se, že Černá labuť je Aronofského vyrovnávání se s ranou avisexuální láskou k jedné vlze (nenaplněnou, uletěla), s Čajkovského homosexualitou a s teenagerovským traumatem ze sledování Mouchy; hrdinčiny neutěšené psychické stavy jsou pak básnickým zpodobněním blouznění cholerou schvácené uklizečky tramvajových zastávek – tam už je spojitost nejasná, nicméně je vždy sympatické, když si dílo větší část poselství nechá pro sebe a cesty autorovy fantazie končí za mlhou tak hustou, že by se dala považovat za ejakulát.

Proslýchá se, že opera aperta je zavřená i dnes, lásko má.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 responses to “Flawrence von Arabien

  1. Tvoe, to je teda hustá vla voe! mandelík jak sviň, voe kámo voe!zcr ve formě komolého kuželu s uraženým rohem a promáčklou podstavouto je tím, že je to jenom fotka, v reálu to vypadá o dost hůř, tu povrchovou úpravu prostě nedávám :-]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s