Die Kapelle am Rande des Geschmackes

již příští týden
V předvečer dne, který vejde do dějin jako Den Týden Předtím bych s dovolením pokračoval v Corwexem zdárně rozjeté mediální kampani*) a pozval potenciální obecenstvo do karlínského Prostoru Underground, kde 1. prosince (středa) ve 20.00 h dojde k další z fatálních hudebních performancí utěšeně kynoucí et item legendární Marinády dekorativních aspektů (bez přívlastků) v očekávaném složení

hlas
laptop
zobcové flétny/sirenofony
klarinet/saxofon/kytara
mandolina
baskytara
klávesy
lesní roh
trombon
perkuse I
perkuse II
(housle v jednání)

K dalšímu koncertu, v komornějším obsazení, zato en forme de scénická hudba, dojde tamtéž prosince (POZOR, ZMĚNA!) devatenáctého při společných orgiiích Marinády d.a. a Patetického divadla, kamž jste (a budete) zváni neméně.

*) teritoriální volání sýkor koňader, táhlé lkaní tyristorových tramvají a polirytmy [sic!] clusterů přechodů chodců patří již léta mezi perly naší virální kampaně

PS.: (2.12.2010) – pro příští generace a ty, kteří nedorazili: navzdory kalamitě a přidruženým dopravním komplikacím se sešlo dvanáctičlenné provozovací těleso (oproti výše uvedenému obsazení ubyly klávesy, housle nedorazily, zato přibyl kontrabas a další klarinet), což je tuším historicky nejvyšší počet.
(Vložte žánrový obrázek: zcr jako dr. Radosta stojí před náčrtkem patnáctičlenného tělesa, tj. včetně včera absentujících kláves, houslí a el. kytary, a tváří se zasněně.).
Obecenstva bylo, rovněž kalamitě a přidruženým dopravním komplikacím navzdory, zhruba tolik co členů souboru.
Jedinou daní sněhu byl o hodinu opožděný začátek a tím pádem i předčasný konec, neboť noční klid je dobrý sluha, ale zlý pán.
Nahrávka bude časem.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s