O politice.

A o televizi. A o dalších věcech.
Arcibiskup Rowan Williams je nebezpečný kretén a měl by být zastřelen v lomu jako pes. Za úsvitu, nebo raději dříve.

Vojtěch Filip by byl skvělým vypravěčem večerníčků.

Jan Švejnar by měl Václava Klause navrhnout na Nobelovu cenu za ekonomii.

Rath, Hašek a Paroubek … hnus.

Barbora Tachecí for president. (Uznávám, možná ještě horší vtip než ta Bobošíková…)

… televize je stále ještě podnětná – při náhodném sledování pořadu jménem Detektor jsem si uvědomil, že ty esoterické bláboly neurážejí jen rozum, ale i estetické cítění… odpudivý myšlenkový kýč… barevné bahno, které natéká do lebky, až nakonec utiskovaný mozek tiše zdrhne nosem…

ale pak zase seriály, v nichž nejde o nic (jiného), než o obalení příběhové kostry… čouhají z toho dráty… („… hele, byl už tady seriál o cynickým doktorovi, co kulhá?…“)

„For me, one of the most key moments in our collective brainstorming was the choice to make the creature be something that we would empathize with. It is not out there, just killing. It is confused, lost, scared. It’s a newborn. Having this be a story point (one that the audience does not know), it allowed for some purposeful choices about its anatomy, movement and, yes, motivations.“
Jak příznačné. Pitomci.

paušalizace je znamenitý nástroj sebezáchovy

po dáveníprostých letech jsem se poblil z domácí stravy, bohužel ne jenom fakticky, ale i metaforicky… zmatená náruč stáří a tak nesmírně odporné povahové rysy…

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 responses to “O politice.

  1. Přečíst si to předem, asi ti ani neposílám ten mail, co jsme ti poslal, protože bych se bál v lepším případě totálního podupání tady, v horším nějakého telepatického útoku výšlehem zloby.U Williamse mi furt není jasné, co vlastně říká, ale doufám, že až si to pročtnu blíže, zjistím, že jde o něco jako univerzitní právo nebo „samosprávné“ prvky židovské obce. Hned se žehnat mi přijde unáhlené.A na spoilery já jsem navíc citlivka, i když tedy jak u čeho; alespoň že na tom Filipovi se shodneme…

  2. No, oni asi mají nějaký jiný, autoritativnější internet.A těmi filmy mě mateš zase ty, ale projekt spoilerové stránky na nenatočené filmy s šokující pointou, to by opravdu bylo!

  3. Nicméně ještě před Tvým e-mailem dostal jsem jeden od Waiderse, který jest v dokonalém souhlase se výše uvedeným odkazem… Co Tě přesně mate? Citát v blognutí je tentokrát pravý.

  4. Tak teď už nevím nic. To není špojler na Cloverfield, jak jsem se domníval mít potvrzeno googlením?Jinak u mne je suma základních faktů tato – na webu jsme vypsáni; když jim zavolám, tvrdí, že je tam vypsaný někdo úplně jiný; v jejich programu na CoKdyKde je opravdu vypsaný někdo jiný; pokusil jsem se ti to sdělit mailem; co psal Waiders nevím. (Jestli si tím nechceš nechat zanášet blog, přesuňme se do mailu.)

  5. Ale jo, ale tak stupidní výrok jsem nějak nepovažoval za spoiler… „… aha, ‚it is not out there, just killing’… vaukůl, pointa jak krávavole…“ :-]Jen jestli dramaturg Salmovské nemá v úmyslu vyvolat noise-battle… v tom případě nemáme co ztratit, ba co dím, v tom případě můžeme jen vyhrát!

  6. takže já bych tam pro jistotu přišel. na ten koncert.a dál: Williams dobře dělá. člověk, který neříká kontroversní věci, nemá ve veřejné funkci, a už vůbce ne ve funkci náboženské, co dělat. vlastně takový člověk nemá vůbec co dělat. ale to už je jedno.Filip je hlavně skvělý deus ex machina. vyřešil Vlčkovo (di)lemma.Tachecí a Bobošíková mají velmi podobné kariéry: nejprve se střídaly při moderování „21“, pak obě nepopulárně a krátce řídily zpravodajství a nakonec se obě zbláznily.odporné povahové rysy – pleonasmus.

  7. Pojem „Islámské právo“ je contradictio podobně jako třeba “ smrtelný Bůh „, „spravedlivá válka“, “ dobrý Rus “ a tak podobně. Pravda ovšem je, že za něco podobného se ještě před pár lety považovalo např. “ bílý černoch“ a hle, to už neplatí:-)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s