Hm, je to normální?

A je to vpořádku?Ne. Ne.

Laskavý čtenář nechť srovná následující články:

novinky

a

aktualne

Ne že bych vysloveně trval na stylistických variacích, ale možná přeci jenom snad… více invence a méně plagiátu by neškodilo, ne?

PS.: Na Novinkách je uveden zdroj – ČTK, kde vskutku je daný článek, zcela identický. Aktualne zdroj neuvádí…

Příspěvek byl publikován v rubrice Co jsem četl. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 responses to “Hm, je to normální?

  1. To jen dokazuje, jak jsou Češi líná stvoření a pokud možno si nepřidělávají práci. Kdo by taky čekal, že když budu hledat informace na jednom serveru, tak se podívám i na ten druhý? Je vidět, že se nikomu v takto krásném počasí nechce pracovat a spisovat, zvlášť, když se má zase ochladit ;-)

  2. zcr,nejhorší na tom je, že zas budu muset dávat truhlíky zpátky do tepla.. a považ: už máme i první truhlíkové JAHODY! (zatím jsou teda zelené, ale ještě pár dnů… a přijde ochlazení:)

  3. perlo, já bych dštil intenzivněji, kdybych si byl jistý, že třeba Aktualne má někde v tiráži napsáno, že přejímá příspěvky z ČTK a tak… potom by to bylo vpořádku… ale být tak líný, že nejen opíšu text doslova, ale ještě neuvedu zdroj, to je…Kamio, ať je přes den klidně osm deset stupňů, ale ať už hergot zaprší! (K jahodám samozřejmě gratuluji a k přenášení truhlíků kondoluji.)

  4. Já mám pocit, že za to ČTK snad platí, takže bych to jako něco tak neobvyklého neviděl. Pamatuji si, že když jsem kdysi dávno pracoval coby poštovní doručovatel, zarazilo mě jednoho dne, že všechny naše deníky mají na první straně stejnou fotku.Podle zkušených pošťaček je to ale prý normální.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s