Upozornění

pro občany České republiky
V roce 2013 čekají Českou republiku významné změny související s plánovaným zvolením ing. Jiřího Paroubka do funkce prezidenta České republiky a souběžnou úpravou některých zastaralých a nevyhovujících ustanovení Ústavy. Bude se jednat mimo jiné o značné zpřehlednění a zjednodušení systému politických stran (zavedení prověřeného modelu „my a oni“), redefinici pojmů „tento stát“, a „já“, rozsáhlé posuny správným směrem v nejrůznějších oblastech veřejného i soukromého života (v trestním řádu i jinde) a v neposlední řadě také o historicky nevyhnutelnou změnu názvu republiky na ČESKÝ RAJ.

Toto upozornění je vydáváno v souvislosti s připravovaným Zákonem o blahu lidu, převodu některých pravomocí a nakládání s odpadem dřevozpracujícího průmyslu a je závazné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co mne napadlo. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 responses to “Upozornění

  1. zcr,tak jsem váhal, jestli to mám komentovat, až ses objevil Ty:)) Buřty bratr P. pouští pravidelně, zvláště osmikilová kniha jeho fotografií za peníze daňových poplatníků, to je unikum.. Asi by se kompetentní lékaři z nejmenované pražské léčebny v čele s exministrem Davidem měli zamyslet, zda terapie vysokou funkcí funguje… tady je učebnicový příklad, že asi ne, ba právě naopak:))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s