Kdo by to byl řekl…

aneb tři „výročí“ v řadě.
V úterý jsem oslavil půlrok na blogu, včera se na počitadle objevilo magické číslo 10000 (ale že mi to dalo práci, všecko naklikat – díky všem za pomoc :) a navíc jsem před pár hodinami publikoval 100. příspěvek.
Původní záměry (dosti nekonkrétní) zčásti naplněny byly (funguje to tu jako recenziště, postřeziště a odkaziště), zčásti ne (fňukám rafinovaněji, než jsem původně chtěl – na tváři lehkým smíchem – ale nenechte se zmást…), a z části dokonce překonány (co se plodů mé zvrhlé kreativity týká). Blogerskou pubertu mám snad zdárně za sebou, ale čeká mne krize středního věku, popřípadě předčasná senilita… Tak uvidíme.
Děkuji všem za návštěvy a komentáře – jste mi inspirací a posilou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 responses to “Kdo by to byl řekl…

  1. Congratulations!!!Věz, že inspirací jsi ty pro nás. Tolik krásných zvrhlostí se hned tak na jednom blogu nevidí. A ve středním blogerském věku nepřijde krize, ale tvůrčí výbuch a ve stáří to nebude senilita, ale genialita (senilita hned v závěsu po ní).

  2. zcr,přestaň s tou nostalgií a koukej sem fláknout něco na způsob „Smrže a mlže“, senilita-nesenilita… :)) Čtu tě rád, ale to Ty víš, tak jakýpak copak, že jo;-)

  3. Děkuji do pléna ;)Kamio, na objednávku nedělám :) Sice nemám kočku/a, který by mi trhal inspiraci, ale zase nejsem múzou políben tak často. Tedy trpělivost :o) Ostatně kdoví, jaké budeš mít v tom francouzském zapadá… ehm… městečku připojení .o)

  4. Zcr – znám tvůj blog – bohužel – jen krátkou dobu – ale určitě je pro mě jedním z nejlepších, jaké znám. Moc dík za něj a těším se, že bude stejně dobrý, jako doposud.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s