Jedna pozoruhodnost

Zčásti k minimalismu, zčásti k článku o jistém skladateli (to be written)… 
Zajímavá věc. Zapněte si bedničky a stáhněte zvuk, aby vás to nevylekalo. Zkoumejte. A když vás audiosložka přestane bavit (ne abyste se to vzdali moc brzy :), zvuk vypněte a jen se kochte. A až vás přestane bavit i videosložka, jděte třeba spát. :o)

Zde.

Za pozornost stojí variace 1, 3, 6, 11, 13, 17 (!; pro hračičky trocha interaktivního orientu); 20 (!).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazeno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 responses to “Jedna pozoruhodnost

  1. Wu, Magrátko – vy nějak málo vydržíte :o) Na tom se bude muset trochu zapracovat: jako u očkování – je potřeba vydržet několik nepříjemných píchnutí, a pak už to přestane bolet a člověk si může začít všímat úžasných věcí, které dřív překrývalo nevolnoWu – já si myslel, že 17 se Ti bude líbit ;)

  2. zcr,tak tohle mě (jako člověka „variační poezie“) naprosto fascinuje! Nr.6 bych nazval Ju-87 Stuka, Nr.14 – Návštěvníci přicházejí, Nr.16 meluzína v kosmické lodi, Nr.17-Tři veteráni (povedené, točil bych jak Béda Trávníček až do rána) a Nr.20 ožralý číňan se vrací domů a mezi sekvojemi zvrací…Spojení matematiky a estetiky, jo!! :)A btw. nevím proč mi to připomíná spirální galaxie..:) A už vůbec nevím proč se se nemůžu trefit do dveří a proč chodím furt doprava?!

  3. akb – poněkud homicidní účinek těch variací by se dal snadno zdokonalit různými způsobyMagrátko – doufám, že ne všechny experimenty končí takhle tragicky :o)Snad by se účinek variací dal označit za psychedelický?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s